Апеляційний суд скасував рішення про тримання Димінського під вартою, – адвокат

Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Печерського суду про обрання Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомив адвокат бізнесмена Микола Лисий.
Микола Лисий написав у Facebook, що 19 лютого 2018 року Апеляційний суд Києва задовольнив апеляційну скаргу адвоката і скасував ухвалу слідчого судді Печерського районного суду від 18 грудня 2017 року про обрання Петру Димінському запобіжного заходу.
«За результатами розгляду апеляційної скарги адвоката Апеляційний суд м. Києва прийняв нову ухвалу, якою відмовив в задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України про застосування щодо Димінського П.П. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – зазначив він.
За словами адвоката, Апеляційний визнав обрання запобіжного заходу Димінському безпідставним і незаконним.
«Фактично слідчий і прокурор не мали права ініціювати питання про обрання Димінському П.П. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а у слідчого судді не було жодної підстави для задоволення такого клопотання», – наголосив Микола Лисий.
Він також повідомив, що Апеляційний суд повернув Генпрокуратурі справу Андрія Борща – охоронця Димінського, який взяв на себе провину за скоєння ДТП у Ямельні. Раніше провадження щодо нього закрили.
«Слідчий суддя прийшов до висновку, що постанова прокурора від 07.12.2017 про закриття кримінального провадження не відповідає вимогам законності та неупередженості, не ґрунтується на всебічному та повному дослідженні обставин кримінального провадження, адже спростування пред’явленої Борщу А.В. підозри потребує подальшого досудового розслідування», – написав Микола Лисий.
Нагадаємо, Петро Димінський 18 серпня 2017 року став фігурантом смертельної ДТП біля Львова. Тоді його охоронець Андрій Борщ заявив поліції, що саме він керував “Мерседесом” свого шефа.
Додамо, що у Єдиному реєстрі судових рішень ухвал, про які повідомив Микола Лисий, немає. Але часто рішення судів з’являються у відкритому доступі лише через кілька тижнів.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...