Безкоштовна психологічна допомога: перелік локацій на Львівщині

Кожен, хто живе на Львівщині і перебуває у складних життєвих обставинах, може безкоштовно отримати психологічну допомогу у консультативно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА розгорнули у всіх районах нашої області.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Щоб дізнатися адресу ККЦ у своєму районі та записатися на консультацію, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112. Або заповніть форму: https://cutt.ly/rMkK1oF

«Фахівці, яких ми об‘єднали довкола ККЦ, уже надають психологічний супровід близько тисячі людей. Психологічну допомогу, як і будь-яку іншу допомогу, важливо надати вчасно. Якщо ви відчуваєте потребу, зверніться до фахівців. Бережіть своє психічне здоров‘я», – очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

З якими запитами люди звертаються до психологів ККЦ найчастіше: втрата та горе; адаптація на новому місці і в новому оточенні; конфлікти, порушення особистих кордонів; психосоматичні розлади.

Партнери ККЦ:

В Яворівському районі: Карітас СДЄ УГКЦ, HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні, Шпиталь Шептицького, Première Urgence Internationale – Ukraine, IOM Ukraine, Данська рада у справах біженців / DRC, Благодійний фонд «Рокада», Благодійний Фонд «Карітас Жовква УГКЦ», People in Need Ukraine, Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

У Золочівському районі: People in Need Ukraine, Норвезька рада у справах біженців в Україні – правова допомога, БФ Право на захист, Мальтійська служба допомоги, IOM Ukraine, Благодійний фонд «Рокада».

У Дрогобицькому районі: Карітас Борислав, People in Need Ukraine.

У Львівському районі: Благодійний фонд «Рокада», Бф Карітас, Première Urgence Internationale – Ukraine, Мальтійська служба допомоги, БФ «Право на захист», Данська рада у справах біженців, People in Need Ukraine.

У Самбірському районі: ГО «Територія АРТ «Разом легше», Мальтійська служба допомоги, Самбірська РО Товариства Червоного Хреста України.

У Стрийському районі: International Medical Corps, People in Need Ukraine, Première Urgence Internationale – Ukraine, Норвезька рада у справах біженців в Україні, Карітас Стрийської єпархії.

У Червоноградському районі: Première Urgence Internationale – Ukraine, Мальтійська служба допомоги.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ