Бійці з Яворівщини встановили прапори УПА на Донеччині
![Бійці з Яворівщини встановили прапори УПА на Донеччині](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/b_400_0_16777215_00_images_natalya_Natalja_2_30227015_930631330441567_2492112017104568320_n.jpg)
Військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова святкують Великдень у зоні бойових дій.
На сторінці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова в інтернет-мережі Facebook опублікували фоторепортах із Донеччини й запевнили: «Селище Зайцеве – це Україна! Настрій – святковий. 24-та ОМБР імені короля Данила встановила прапори, працюємо! Тільки червоно-чорний прапор Боротьби приведе нас до жовто-синього прапору Свободи! Слава Україні! Слава Нації!» – пише «Щоденний Львів».