Блокування пунктів пропуску на Львівщині відмінено

Організатори акцій протесту на кордоні відмовились від наміру блокувати протягом усього дня у суботу, 27 січня, усі прикордонні переходи на Львівщині, про що вони попереджали раніше. Втім, остаточно від такої форми протесту вони не відмовились.
Як заявив 26 січня один з організаторів перекриття руху Володимир Васьків, учасники протестів вирішили перенести свою акцію та частково поступитись вимогами.
«Раніше ми виступали за повне скасування усіх митних нововведень, зараз же ми порадились і вирішили, що нас влаштує, якщо депутати проголосують за скасування норми про «24 години». Тому ми вирішили завтра не робити акцію, щоб не створювати незручності для людей на кордоні. Акцію проведемо ближче до засідання Верховної Ради, яке має відбутись 6 лютого, щоб депутати не забули про наші вимоги. Попередньо акцію плануємо на наступну суботу, 3 лютого», – пояснив Володимир Васьків.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у цю суботу, 27 січня 2018 року, активісти планували блокування доріг, що ведуть до пунктів пропуску через державний кордон України на Львівщині: «Шегині-Медика», «Краковець-Корчова» та «Рава-Руська-Гребенне».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ