Боксеру з Яворівщини присвоєно звання Майстра спорту України!
![Боксеру з Яворівщини присвоєно звання Майстра спорту України!](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/46431647_273796176608785_1861339191435067392_n.jpg)
Вітаємо Юрія Возного з присвоєнням звання Майстра спорту України!
Чемпіону України 2015 року, дворазовому учаснику чемпіонату Європи (2015-2017рр.), бронзовому призеру чемпіонату України 2018 р. Юрію Возному з Яворівщини присвоєно звання Майстра спорту України.
Вітаємо боксера та його тренерів (Калітовського В.Д. та Лазура В.Б.) з високим досягненням. Бажаємо не зупинятись на досягнутому та нових яскравих перемог!
Більше новин на: Яворів Інфо