Через стихію мешканці Львівщини залишились без світла

Сьогодні, 7 травня 2020 року, внаслідок стихії знеструмлені 4 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 5 частково, 22 населені пункти повністю та 12 частково у Жидачівському, Перемишлянському, Самбірському, Дрогобицькому, Яворівському, Золочівському та Бродівському районах.

Відновлюють електрозабезпечення 9 аварійних бригад “Львівобленерго” у складі 28 працівників, задіяли 12 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:
1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.
2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».
Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.
3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:
на сторінці у Facebook “Гаряча лінія “Львівобленерго”, на сайті “Львівобленерго” у розділі “Чому немає світла”.

Нагадуємо: при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ