Чоловік намагався ввезти в Україну «Старлінки» та солодощі майже на мільйон гривень

8 листопада, близько 19.00 в пункт пропуску «Грушів» із Польщі прибув рейсовий автобус «Van Hool», сполученням «Варшава – Львів». Керував транспортним засобом 28-річний житель одного з сіл Жидачівського району.

Про це пише Львівська митниця.

Для проходження митного контролю водій обрав смугу руху «червоний коридор» і подав декларацію, в якій не вказав про наявність жодних товарів.

Однак під час огляду автобуса співробітники управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил та митного поста «Яворів» Львівської митниці спільно з прикордонниками виявили 12 нових роутерів, кабелі та мережевий адаптер марки «Starlink», 10 зовнішніх акумуляторів «EcoFlow» і переносну електростанцію «Bluetti».

Крім того, в багажному відділені знаходилось понад 270 кг незадекларованих солодощів: 1026 упаковок Ferrero Rocher, а також 336 наборів «Kinder Chokolate» і «KinderAdventcalendar».

За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил: за ч.2 ст.471 (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України) та ч.3 ст. 471 (Недекларування товарів, що підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України) МКУ.

Незадекларовані товари, які водій визнав своєю власністю, тимчасово вилучені. Їх точна вартість встановлюється. Невдовзі вони будуть передані на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, смуга руху «червоний коридор» призначена для переміщення товарів, що підлягають письмовому декларуванню оподаткуванню та митному оформленню.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ