До суду потрапили двоє хабародавців

За процесуального керівництва прокурорів Городоцької місцевої прокуратури Львівської області скеровано в суд два обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості про обвинувачення громадян Грузії та України за надання працівникам прикордонної служби неправомірної винагороди. Про це повідомив заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Львівської області Ігор Шаравара.

56-річний громадянин Грузії, мешканець міста Луганська, перебуваючи у ВПС МП «Краковець», достовірно знаючи, що ним перевищено визначений законодавством термін перебування іноземців на території України, з метою не притягнення його працівниками Державної прикордонної служби України до адміністративної відповідальності, що, в подальшому, унеможливлювало його в’їзд на територію нашої держави на визначений законодавством термін, надав прикордонникам хабар у 100 доларів США.

За подібних обставин задокументовано факт надання неправомірної винагороди службовій особі ДПСУ 41-річним громадянином України, жителем Харківської області в розмірі 120 доларів США.

«Усвідомлюючи загрозу, яку несе корупція національній безпеці України на нормативному рівні, працівники ВПС МП «Краковець» від запропонованої неправомірної вигоди відмовилися та викликали слідчо-оперативну групу.

Такими діями кожен громадянин вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України.

Із врахуванням того факту, що кожен із правопорушників беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні злочину, процесуальними керівниками укладено з кожним з них угоду про визнання винуватості, які разом з обвинувальними актами направлено до суду.

Погодившись із позицією місцевої прокуратури, Яворівським районним судом затверджено угоди про визнання винуватості та ухвалено обвинувальні вироки»,– інформує заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Львівської області Ігор Шаравара.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ