Три пункти пропуску на Львівщині модернізують за кошти держбюджету

24 березня Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки». Згідно з ним, передбачено реконструкцію, модернізацію та технічне переоснащення 25 діючих і будівництво 10 пунктів пропуску.

Серед об’єктів – три пункти пропуску в нашій області:«Рава-Руська», «Краковець» та «Шегині».

Нагадаємо, в рамках польського кредиту на облаштування цих пунктів Україні надано позику в розмірі майже 25 млн євро. Зокрема, за ці кошти заплановано у збудувати піший перехід у «Раві-Руській», в «Шегинях» – провести реконструкцію інфраструктури існуючого пункту пропуску, а в «Краковці», окрім оновлення інфраструктури, передбачене будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів.

Згідно розпорядження Кабміну, у 2021-2023 роках з держбюджету скерують кошти на підвищення технічного оснащення митниці. Головна мета Мінфіну – мінімізувати людський фактор при перевірці, а отже – і корупційні ризики.

Відтак, на модернізацію та технічне переоснащення трьох пунктів пропуску на Львівщині скерують понад 225 млн грн.

95,3 млн грн, передбачені для ПП «Рава-Руська», спрямують на влаштування скануюючої системи стаціонарного типу для огляду легкового автотранспорту, системи інтелектуального відеоконтролю та вагових комплексів для зважування вантажного автотранспорту під час руху на в’їзді та на виїзді.

По 65 млн грн передбачено на влаштування скануючих систем легкового автотранспорту на ПП «Краковець» та «Шегині».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...