До військових частин відправлять майже двісті призовників

На Львівщині триває осінній призов-2018. Повістки отримують чоловіки, яким від 20 до 27 років. Однак, згідно із законом, з’явитися туди мають всі юнаки призовного віку, незалежно, чи отримали вони офіційне запрошення. Вже у розподільному пункті прибулі проходять фінальний медогляд та вирушають до військових частин.

Цього тижня до них відправлять 185 призовників. Майже півсотню з них уже відібрали в навчальні центри, що у Старичах та Десні, відтак розподілять у Національну гвардію, десантники, Державну службу спеціального транспорту й військово-морські флоти.

Зокрема, в Одеському флоті хоче служити 22-річний призовник Євгеній Кручок.

«Я навіть вдягнув сьогодні тільник. Справа в тім, що військовим був мій батько і я вважаю, що служба в армії ‒ громадянський обов’язок», ‒ каже хлопець.

Майже з десяток новоприбулих юнаків перевіряють своє здоров’я, обходячи дев’ятьох лікарів: хірурга, офтальмолога, лора, терапевта та інших.

Цієї осені з Львівської області мають призвати 810 чоловіків. Служити в зону Операції об’єднаних сил їх скеровувати не будуть.

«Місце річної-півторарічної служби строковиків ‒ в основному Львівська область, не далі Київщини. Якщо юнаків відберуть у військово-морські сили, то це буде або Одеса, або Миколаїв», ‒ пояснює військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

Зазначимо, що право на відстрочку від армії мають ті, хто доглядають за хворими родичами, виховують дитину до трьох років або двох і більше неповнолітніх. Не беруть до армії також студентів стаціонару та підсудних. Цього року осіння призовна кампанія триватиме три місяці й завершиться наприкінці грудня.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...