Експертиза ДНК підтвердила, що за кермом був не охоронець Димінського

Експертиза ДНК показала, що за кермом автомобіля Димінського, який скоїв ДТП, був не його водій. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
«Я не веду слідство, я не керую слідством, але на сьогоднішній день мені відомі факти про те, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині сліди ДНК однієї людини, це не та людина, яка заявила про те, що вона був за кермом», – сказав Аваков.
За його словами, всі інші слідчі дії будуть проведені за законом.
У свою чергу Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що перед законом всі повинні бути рівні – і олігархи, і звичайні люди.
«Я маю переконання, що в разі, коли слідство доведе вину Димінського, він буде відповідати за законом і не зможе сховатися за кордоном», – заявив Турчинов.
Наступного дня після ДТП, 19 серпня, рішенням Галицького районного суду Львова було обрано запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту щодо охоронця Петра Димінського Андрія Борща, який взяв на себе вину в аварії. Пізніше адвокат Андрія Борща Олександр Матяшук подав апеляційну скаргу на це рішення.
Розгляд апеляційної скарги був призначений на 30 серпня в Апеляційному суді Львівської області, однак засідання перенесли через неявку представника Генеральної прокуратури України.
Адвокат Олександр Матяшук зазначив, що не отримав жодного документального підтвердження про проведену експертизу ДНК, тому не може її коментувати.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...