Фестиваль «Яворівського пирога»
![Фестиваль «Яворівського пирога»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/20108387_1709133589380589_2595664154986297160_n-900x600-1.jpg)
Усіх бажаючих запрошують взяти участь у святкуванні третього фестивалю «Яворівський пиріг», який відбудеться 15 липня 2018 року, у межах відзначення Дня міста Яворів, на центральній площі Ринок.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
Усі бажаючі під час 642-ої річниці міста зможуть поласувати національною українською стравою з яворівським колоритом, а господині – презентувати своє кулінарне мистецтво.
«Отож запрошуємо взяти учать у фестивалі «Яворівський пиріг» не лише мешканок Яворівщини, а й господинь з усієї Галичини», – наголошує депутат Яворівської міської ради, лідер молодіжного руху на Яворівщині Ігор Грабовський.
Більше новин на: Яворів Інфо