Інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами

Відповідно до постанови Кабміну у кожному районі Львівської області створять інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
«Станом на 1 березня у Бориславі, Дрогобичі, а також Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Миколаївському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському та Яворівському районах прийнято рішення рад про створення інклюзивно-ресурсних центрів», – зазначила директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.
Центри створять для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.
Один інклюзивний центр утворюють не більше як на 7 тис дітей, які проживають на території району, і не більше як 12 тис дітей, які проживають в місті (районі міста).
«Упродовж березня – травня планується відкриття ще 12 центрів у адміністративно-територіальних одиницях області», – розповіла директорка департаменту освіти і науки.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...