Вшанування Героя України Романа Сеника. «Мрії героя не вмирають»

Вчора, у неділю, 29 липня 2018 року, у селі Наконечне ІІ відбувся захід, присвячений 50-річчю від дня народження Героя Небесної Сотні Романа Сеника «Мрії героя не вмирають».
Розпочався захід Службою Божою. О 13.00 год. пройшов мистецький проект за участю артистів та колективів Яворівщини.
Також відбувся волейбольний турнір імені Романа Сеника.

Довідка
Роман Федорович Сеник (26 липня 1968 року, Наконечне Друге — 25 січня 2014 року, Київ) — протестувальник Євромайдану, входив до Самооборони Майдану. Вбитий під час подій на вулиці Грушевського в Києві.
На честь Романа Сеника, інших постраждалих та загиблих під час кривавих подій на Грушевського в Тернополі названо площу Героїв Євромайдану.
27 липня 2014 року в місті Турка було урочисто відкрито та освячено меморіальну дошку герою Небесної сотні Роману Сенику. Дошку зі світлиною загиблого встановили на будинку по вулиці Міцкевича, де він мешкав.
Нагороди Романа Сеника:
Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.
Медаль УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (червень 2015, посмертно).
Вічна пам’ять! Слава Герою!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ