Керівник ПП «Гарант-Енерго М» не з’явився на нараду в Яворівську РДА

У понеділок, 18 лютого 2019 року, в Яворівській РДА відбулась нарада стосовно забезпечення проведення розрахунків із населенням за надані послуги, стану функціонування ТЕЦ м. Новояворівськ, функціонування електричних мереж ПП «Гарант Енерго М», врегулювання ситуації щодо виплати заробітної плати та дотримання у відповідності до вимог законодавства трудових відносин на підприємстві. Про це повідомлено на на сайті Яворівської РДА.

Керівник ПП «Гарант-Енерго М» не прибув на нараду.

Міський голова Новояворівська інформував, що дані щодо розрахунків з населенням за надані послуги ПП «Гарант-Енерго М» йому не надавалась, диспетчерська служба не створена, платіжки населенню та реєстри на відшкодування субсидій не надавались. Також немає інформації про підрядну організацію, з якою укладено угоду на обслуговування електричних мереж. Начальник відділу ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації В. Коструба зазначив, що підприємством «Гарант-Енерго М» інформація не надавалась.

Голова Яворівської райдержадміністрації доручив начальнику відділу ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації спільно з Новояворівською міською радою підготувати відповідне звернення до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів стосовно вирішення проблемних питань, згідно порядку денного з боку ПП «Гарант-Енерго М».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...