«Лелека – білий птах з чорною відзнакою» в Яворівському НПП

В Яворівському національному природному парку, в рамках природоохоронної еколого-просвітницької акції «Збережи красу весни» проводяться заходи «Лелека – білий птах з чорною відзнакою». Про це йдеться на сайті Яворівського НПП.
Під час зустрічей обговорюються біологічні особливості білого та чорного лелеки, методи їх збереження, особливо місць гніздування, значення в природі, народних повір’ях та творчості.
Традиційними вже стали творчі майстерні з розпису пташок із тіста, а також встановлення символічного лелеки на гніздо-платформу у дендрарію Яворівського НПП.
Цього року, прилетівши на Батьківщину, білі лелеки, на жаль, зустрілись із небезпеками, які їм піднесла погода – це мороз та сильний сніг. Небайдужі люди відкликнулись їм допомогти, використовуючи при цьому поради фахових спеціалістів-орнітологів. Така увага і бажання допомогти птахам – це результат просвітницької роботи і формування екологічно вихованого та свідомого покоління. Допомога птахам пережити важкі часи відкликнеться сторицею, адже за народним повір’ям – «де лелека водиться, там щастя родиться».
Цьорічними учасниками заходу стали учні 4-А класу Опорного закладу “ІваноФранківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка”.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...