Митники викрили оборудки із ввезенням вантажних автомобілів

Працівники Львівської митниці ДФС викрили оборудки із ввезенням вантажних автомобілів, загальною вартістю понад мільйон гривень.
До митного контролю у пункті пропуску «Краковець» та підрозділу митного оформлення «Скнилів» було подано товаросупровідні документи, згідно з якими з Австрії в Україну імпортували чотири вантажні автомобілі «ДАФ», 2010 та 2011 р.в. Їх відправниками були компанії, зареєстровані в Канаді та Великобританії, а одержувачами значились приватні підприємства у Львові та Волинській області.
Для з’ясування всіх обставин здійснення цих поставок в Україну Львівська митниця ДФС скерувала низку запитів, за відповідями на які встановлено, що насправді зазначені транспортні засоби ніколи не були зареєстровані на території Австрії, тому їх експорт з цієї країни не здійснювався. На виклик митниці для надання пояснень щодо цих операцій керівники компаній-відправників не з’явилися. У зв’язку з цим є підстави вважати, що надані до митного контролю та оформлення документи є підробленими.
Отже, керівники компаній вчинили дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю через подання до митного органу, як підстави для переміщення товарів, підроблених чи одержаних незаконним шляхом документів.
За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
Справи скерують до суду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...