На першій Гімназіаді-2018 у Греноблі Львівщину представить біатлоністка з Яворівщини

5 – 10 лютого у французькому місті Гренобль відбудеться перша Всесвітня зимова Гімназіада-2018. Майже дві тисячі хлопців і дівчат з понад 30 країн світу змагатимуться за медалі різного ґатунку з восьми зимових видів спорту. Про це повідомили у Львівській ОДА.
Побажання вдалих стартів від імені міністра молоді та спорту Ігоря Жданова спортсменам-школярам передав директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк. “Бажаю вам продемонструвати свої найкращі якості та вміння в умовах високої конкуренції досягнути значних спортивних результатів. Сподіваюсь, що своїми перемогами ви примножите спортивну славу України на міжнародній арені, порадуєте своїх наставників і рідних”, – йдеться у зверненні міністра до учасників Гімназіади.
Українська шкільна дружина буде представлена у Франції в трьох видах – біатлоні, стрибках з трампліна та лижних перегонах.
У нашій збірній виступатиме восьмеро біатлоністів (4+4), сімнадцять лижників (10 дівчат і 7 хлопців) та один стрибун з трампліна. Усього: 26 спортсменів.
Основу української шкільної команди становлять юні атлети Сумської, Київської, Чернігівської, Івано-Франківської та Харківської областей.
Львівщину представлятиме молода біатлоністка з Новояворівська – Юлія Городна (2001 р.н.) (тренери Андрій Іващишин, Роман Полюга).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...