На Яворівщині браконьєри вбили самицю лося

Учора, 4 травня 2020 року, близько 21:00 год. мешканці с. Нагачів повідомили про те, що на околиці села виявлено тушу лося. Разом з лісовою охороною на виклик виїхали працівники поліції, де уже знаходилися штатні працівники тутешнього мисливського товариства ГОСМР «Крук» та місцеві мешканці.

Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

На місці події було встановлено, що це двох – трьох річна самиця лося, яку не раз бачили місцеві жителі ще з трьома іншими лосями. Вона загинула від рук браконьєра, який стріляв із близької відстані з гладкоствольної рушниці зарядженою картеччю. Отримані твариною вогнепальні поранення були не сумісні з життям.
Станом на теперішній час загиблу тварину передано під охорону працівникам мисливського господарства «КРУК» і проводяться слідчі дії, виясняються всі обставини загибелі тварини та коло осіб, можливо причетних до її загибелі.

Лось, мисливський вид занесений до Червоної книги України, і у разі встановлення негідника, на совісті якого ця знищена ним самиця лося, то він мав би відшкодувати круглу суму коштів товариству мисливців “Крук” та понести кримінальну відповідальність за скоєне.

Львівське ОУЛМГ звертається з проханням до жителів навколишніх несених пунктів, та можливих свідків, які могли бачити автомобіль або інший транспортний засіб чи підозрілих осіб, – надавати інформацію до відділу Національної поліції Яворівського району, районному мисливствознавцю Яворівського району або членам місцевого мисливського товариства «Крук».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ