На Яворівщині допомогли пораненому лебедю

На окраїні с. Оселя місцеві жителі виявили пораненого лебедя. Зі слів небайдужих, по двох лебедях почали стріляти невідомі. Одного птаха поранили та він впав на землю. Інший лебідь, ще тривалий час літав кругами над підстреленим птахом.

Голова Рогізнянської сільської Ради повідомив про даний випадок єгерській службі ДП «Рава-Руське ЛГ». Головний мисливствознавець прибув до пораненого, яким виявився лебідь кликун. Після огляду було прийнято рішення терміново шукати заклад, де птахові зможуть врятувати життя. Зважаючи на чисельну кількість травм , а це — зламана лапка, поранене крило та шия, ветеринари відмовлялися оперувати та направляли до інших фахівців, аргументуючи, що «дуже тяжкий випадок і стан птаха» .

Третім в переліку був Львівський еколого-натуралістичний центр, у який повезли птаха. Ветеринарний лікар відразу погодився надати допомогу птахові та спільно з кращим лікарем-ветеринаром прооперували лебедя. Операція виявилась складною, про майбутнє лебедя ще говорити рано, адже крилатому здійснять ренген-діагностику, якщо виявиться в голові мисливська дріб, то кликуну доведеться пережити ще одну складну операцію.

Державне підприємство “Рава-Руське лісове господарство” просить всіх, хто володіє будь якою інформацією про даний випадок, зателефонувати за тел.: 067 353 4037, допоможіть встановити особу- браконьєра.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...