Освячення каплиці Св. Йосифа в Яворівській ЦРЛ
![Освячення каплиці Св. Йосифа в Яворівській ЦРЛ](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/44193182_2199779530092987_3367123492410490880_n.jpg)
У четвер, 18 жовтня 2018 року, в Яворівській ЦРЛ Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії освятив каплицю святого Йосифа.
Владика звершив Чин освячення каплиці Святого Йосифа, де капеланом є о. Микола.
У співслужінні священиків в каплиці була звершена Архиєрейська Божественна Літургія, яку своїм співом прикрасили семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.
По закінченні богослужіння владика звершив освячення фігури святого Йосифа-обручника на подвір’ї лікарні, пролунало многоліття і всіх присутніх було окроплено свяченою водою та помазано святим єлеєм.
Більше новин на: Яворів Інфо