З 1 вересня змінять організацію руху автомобілів на кордоні з Польщею

Наразі такий розподіл є тимчасовий та триватиме з 1 вересня до 30 листопада

З 1 вересня відбудуться зміни в організації руху транспорту на кордоні з Польщею.

Про це у Фейсбук повідомила Державна митна служба України.

Як повідомили у Держмитслужбі, частина пунктів пропуску обслуговуватиме лише легкові автомобілі, а решта – вантажівки. Таким чином спробують вирішити проблему із масштабним накопиченням фур на під’їздах до усіх пунктів пропуску на західному кордоні.

У Держмитслужбі повідомили, що вісім пунктів пропуску на кордоні з Польщею поділяють: на чотирьох менших будуть пропускати лише легкові автомобілі (до 7 тонн), а на більших – виключно вантажівки (понад 7 тонн).

Тобто розділять пункти пропуску таким чином:

Легкові:

«Устилуг – Зосин»;
«Грушів –Будомеж»;
«Смільниця –Кросценко»;
«Угринів – Долгобичув».
Вантажівки:

«Рава-Руська – Хребенне»;
«Краківець – Корчова»;
«Шегині – Медика»;
«Ягодин – Дорогуск».
Таке розділення пунктів пропуску стартує з 1 вересня і наразі триватиме до 30 листопада 2022 року. У разі якщо цей пілотний проект покаже ефективність, то його можуть продовжити на постійній основі.

У Держмитслужбі також нагадали, що затори з фур поблизу пунктів пропуску на західному кордоні виникають через вимушене перенаправлення експортних потоків (зокрема, зернових культур) та імпорту паливо-мастильних матеріалів з морських портів; гостру необхідність ввезення в Україну гуманітарної групи товарів; міграційних процесів в умовах воєнного стану.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ