На Яворівщині горів торф

У середу, 3 квітня 2019 року, рятувальники ліквідували пожежу торфу в с. Бердихів.

О 08:28 год. на диспетчерський пункт «служби порятунку 101» поступило повідомлення про горіння торфополя площею 500 кв м.

На місце події було направлено пожежні відділення 53-ої та 23-ої Державних пожежно-рятувальних частин, які по прибуттю почали ліквідовувати осередки пожежі.
Рятувальникам протягом дня 3-го квітня вдалось ліквідувати займання по всій площі.

На місці працювало 8 рятувальників , 2 одиниці спецтехніки та 2 мотопомпи.

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре звертається до львів’ян та жителів області: будь-яке недбальство чи легковажність може стати поштовхом до розвитку ще однієї торф’яної пожежі і завдати значного клопоту не тільки рятувальникам, але й місцевим мешканцям.

Торф горить повільно на всю глибину його залягання. Такі пожежі часто охоплюють великі площі і важко піддаються гасінню, коли горить шар торфу значної товщини. Торф може горіти в усіх напрямках, незалежно від напрямку і сили вітру, а під ґрунтом він горить навіть під час помірного дощу і снігопаду.

Торф’яні пожежі небезпечні раптовими проривами вогню з-під землі і тим, що їх край не завжди помітний.
Під загрозою можуть опинитися не лише компоненти екосистеми, а й домівки людей, які межують із торф’яними полями. Будьте обережні у поводженні з вогнем. Не спалюйте суху траву й сміття.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ