На Яворівщині міжнародні гросмейстери зіграли у шахи
![На Яворівщині міжнародні гросмейстери зіграли у шахи](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/b_400_0_16777215_00_images_21369533_1391433937576955_4452691290971977978_n.jpg)
9 вересня 2017 року, два міжнародних гросмейстера, члени збірної України, Андрій Волокітін та Юрій Криворучко спеціально приїхали на Яворівський полігон, щоб дати сеанс одночасної гри першого десантно-штурмовому батальйону 95-ю бригади.
Задумав цю акцію військовий психолог Олексій Скіртач. Гросмейстерів доставив на полігон заслужений тренер України з шахів Володимир Грабінський.