На Яворівщині під час аукціону передали в оренду ставок

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 16 серпня у Департаменті екології та природних ресурсів, передано в оренду три земельні ділянки разом із водними об’єктами, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Йдеться про:
Ставок площею 6,4767 га, який розташований на території Бердихівської сільської ради (за межами населеного пункту) Яворівського району, на земельній ділянці площею 9,2114 га;
Ставок площею 0,8422 га, який розташований на території Ланівської сільської ради (за межами населеного пункту) Стрийського району, на земельній ділянці площею 1,2282 га;
Ставок площею 0,5460 га, який розташований на території Дашавської селищної ради (за межами населеного пункту) Стрийського району, на земельній ділянці площею 0,6890 га.
Переможці земельного аукціону сплачуватимуть щорічно близько 25 тис. грн до бюджетів відповідних сільських рад Стрийського та Яворівського районів за оренду земельних ділянок разом із водними об’єктами.
Варто зазначити, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...