На Яворівщині підприємицю оштрафували за продаж російських сигарет

Яворівський районний суд Львівщини у четвер, 24 травня 2018 року, визнав винною підприємицю у незаконному продажі російських сигарет та оштрафував її на 17 тис. грн.
https://yavoriv-info.com.ua/novini/novini-yavorivshhini
Підприємицю викрив покупець, який 22 червня 2017 року придбав у крамниці «Міні Маркет» у с. Наконечне Друге у Яворівському районі десять пачок сигарет «Фэст» без українських акцизних марок. Він передав їх на експертизу у «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», йдеться у вироку суду.
Під час експертизи встановили, що інформація на маркувальних етикетках викладена російською мовою, що суперечить п.4 ст. 11 закону України «Про регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».
Відтак 23 серпня у крамниці провели санкціонований обшук та вилучили 1106 пачок сигарет «Compliment», 1456 пачок сигарет «NZ» та 161 пачку сигарет «Lifa mentol» російського виробництва, без українських акцизних марок.
Під час досудового розслідування підприємиця визнала свою вину та уклала відповідну угоду і прокурором, а суд її затвердив. Вилучені російські сигарети мають знищити.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...