На Яворівщині планують українсько-американські військові навчання

Сьогодні, 29 січня 2018 року, на Львівщині розпочалось планування найбільших спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав «Репід Трайдент-2018».
До проведення початкової плануючої конференції залучені представники командування Сухопутних військ ЗС України та військово-тренувальної місії ЗС США. Також у процесі планування беруть активну участь військовослужбовці армії Великої Британії та ЗС Канади, а також офіцери армій понад 10 країн-учасниць НАТО та держав-партнерів Північноатлантичного Альянсу.
Упродовж тижня учасники конференції працюватимуть над розробкою та відпрацюванням спільних документів, які регламентуватимуть проведення кожного з етапів майбутнього навчання.
Довідка
Українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент», що з англійської перекладається, як «Швидкий тризуб» – військові навчання, які відбуваються на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині з 2006 року. Багатонаціональні військові навчання проводяться у рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО. Метою їх проведення є підготовка військових різних країн до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій. У різні роки в навчаннях брали участь від 1 до 3 тисяч військових різних країн. Традиційно, найбільші військові контингенти, що залучаються до тренувань – від ЗС України та ЗС США.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...