На Яворівщині проводиться набір кандидатів до резерву служби цивільного захисту

Яворівський районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а саме:
– осіб рядового і начальницького складу, які звільняються із служби в запас Збройних Сил;
– військовозобов’язаних, які здобули освіту у закладах освіти цивільного захисту;
– військовозобов’язаних, які звільнилися з військової служби у запас.
Під час проходження служби у резерві служби цивільного захисту особи рядового та молодшого, а також середнього начальницького складу перебувають на спеціальному обліку ДСНС України – протягом строку дії контракту. Під час оголошення мобілізації (в тому числі цільової) громадянам, які перебувають на військовому обліку до лав Збройних сил України у зв’язку з воєнним, військовим станом, також настанням бойових дій, дані особи до мобілізації не залучаються та не беруть участь у бойових діях, а проходять службу на відповідних посадах пожежно-рятувальних підрозділів розташованих на території Яворівського району.
Для більш детальної інформації усім бажаючим проходити службу у резерві служби цивільного захисту звертатись за адресою: Львівська обл., м. Яворів, вул. Івана Франка, 3.
тел.: (03259) 2-13-76, E-mail: yavoriv@lv.dsns.gov.ua

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ