Незаконно передано у власність сім земельних ділянок

Внаслідок злочинних дій голови однієї з сільських рад Львівщини майже два гектари державних земель опинились “в руках” приватних осіб. Державі завдано збитків на 3,7 мільйона гривень.
Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками Городоцької місцевої прокуратури встановили, що протягом 2006–2007 років голова однієї з сільрад Яворівського району погоджував технічну документацію із відведення у приватну власність громадян семи земельних ділянок загальною площею 1,8 гектара.
Посадовець погодив та підписав документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок на прилеглій до міжнародної траси території. Відповідно до підготовлених документів, ці земельні ділянки знаходяться в межах населеного пункту. Проте, фактично всі ділянки розташовані за його межами.
Згідно із вимогами земельного законодавства, виділена земля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування.
На підставі фіктивних документів землі держави опинились “в руках” приватних власників. Державі завдано збитків на 3,7 мільйона гривень.
Станом на сьогодні, на одній із таких ділянок вже розпочато будівництво готельно-відпочинкового комплексу.
Слідчим відділенням територіального відділу поліції посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...