На Яворівщині розпочались навчання резервістів

На Яворівщині розпочався етап батальйонних тактичних навчань, участь в яких беруть резервісти оперативного резерву першої черги, – інформує прес-служба 24-ї ОМБ імені Короля Данила
На Яворівському полігоні розпочався етап батальйонних тактичних навчань підрозділів 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, участь в яких беруть резервісти оперативного резерву першої черги.

Особливістю навчань є створення умов максимально наближених до реальної ситуації на сході України, яка вимагала від командирів швидкого прийняття рішень, а від особового складу відповідних рішучих дій.

Під час переміщення техніки зустрічались ворожі засідки, під час яких особовий склад вступав в бій з противником, заміновані дороги та багато іншого, що впливало на пришвидшення маневреності та безкомпромісність дій.

Батальйонні тактичні навчання, участь в яких беруть резервісти оперативного резерву першої черги відбувались двосторонньо. Кожен командир підрозділу намагався якомога швидко та точно нанести вогневе ураження по цілям умовного противника.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...