На Яворівщині стартує проект «Привіт, Ведмедику!»
![На Яворівщині стартує проект «Привіт, Ведмедику!»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/1-205-890x395-1.jpg)
Ведмежий притулок Домажир разом із SMART-бібліотекою розпочинає новий освітній ZOO-проект «Привіт, Ведмедику!»
Організатори в межах проекту підготували чотири зустрічі, під час яких будуть ділитись зворушливими історіями про ведмедів, яких врятували від цькувань та неприродних умов проживання.
Уже цієї неділі, 17 лютого 2019 року, о 13:00 год. в SMART-бібліотеці (вул. Професора Ковалика,1) відбудеться перша зустріч – Reality-репортаж «Історії ведмедів, врятованих від людей» .
Розмова відбудеться за участі працівників Ведмежего притулку «Домажир».
Більше новин на: Яворів Інфо