На Яворівщині вперше відбудуться національні велоперегони

У перші дні осені на дорогах Яворівщини вперше відбудуться національні змагання з велоспорту у межах яких визначать найкращих як серед професіоналів, так і серед аматорів.

Зокрема, упродовж 1-3 вересня найкращих визначатимуть у межах чемпіонату України з велоспорту на шосе. А в неділю, 3 вересня, о 14:00 відбудеться благодійний веломарафон для всіх охочих Kormil Cycling Race.

Координує проведення змагань управління молоді та спорту Львівської ОВА. Співорганізатором є Яворівська міська рада. Генеральний партнер – група компаній «Корміл».

«Це вже звична справа, що спостерігаючи за професійними перегонами у людей, які вміють кататись на велосипеді, виникає бажання спробувати і самому здолати на час якусь дистанцію. Саме тому заручившись підтримкою бізнесу, групи компаній «Корміл», ми вперше робимо такі комплексні велозмагання», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

У межах національного чемпіонату за нагороди змагатимуться юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата. Вони боротимуться за медалі у командній гонці, груповій гонці та гонці критеріум. 1 та 2 вересня стартуватимуть та фінішуватимуть велосипедисти у селі Лісок, тож неподалік можливі ситуативні обмеження руху. 3 вересня — старт на площі Ринок у Яворові.

А ось у перегонах, що розпочнуться у неділю о 14:00, взяти участь можуть усі охочі. Стартуватимуть та фінішуватимуть велосипедисти на площі Ринок у Яворові, з розворотом у селі Нагачів. Загальна дистанція перегонів – 22 кілометри.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ