На Яворівщині зафіксували спалах кору

5-11 липня на Львівщині 306 мешканців захворіли на кір. Серед них 139 дітей. Про це повідомив Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.
“У Львівській області за тиждень (05.07-11.07) зареєстровано 306 вип. кору, в т.ч. 193 дітей до 17 років, що становить 63,1%. Серед дорослих – 113 випадки (36,9%). На минулому тижні – 338 випадки, зменшення на 32 випадки.
Найбільше випадків зареєстровано у вікових групах 1-4р. та 5–9 років 76,2% хворих дітей не мають щеплень проти кору. Госпіталізовано з діагнозом кір в інфекційні стаціонари області 228 осіб (74,5%), у тому числі 141 дітей віком до 17 років.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
З початку року захворіли на кір 4 718 осіб, в т.ч. 3228 дітей і 1490 дорослих. Спалахів в організованих колективах не зареєстровано. Найбільше хворіють кором на територіях: м. Львів, Пустомитівський, Стрийський, Городоцький, Перемишлянський, Яворівський райони.
Довідка
Кір – це дуже небезпечне і заразне захворювання, ліків від кору не існує. Зупинити спалах може тільки вакцинація.
Якщо дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення. Вакцини проти кору є достатньо для проведення щеплень проти кору всім віковим групам дітей до 18 років, які цього потребують. Також обов`язково вакцинують від кору медичних працівників, працівників освітніх закладів, представників силових структур та студентів навчальних закладів без обмеження віку. Для проведення щеплень цих груп будуть використані запаси вакцин, що були закуплені у попередні роки.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...