На Яворівщині жінка залишила дітей, щоб влаштувати особисте життя

На Яворівщині поліцейські притягнули до відповідальності жінку, яка покинула трьох своїх дітей. Понад місяць тому вона повідомила рідним, що їде влаштовуватись на роботу у Львів, і відтоді вдома не з’являлася та на телефонні дзвінки не відповідала. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
В Яворівський відділ поліції, 19 листопада 2017 року, звернулась 37-річна жителька міста Новояворівськ. Вона повідомила, що 3 жовтня її 34-річна сестра поїхала у Львів працевлаштовуватись, залишивши трьох своїх дітей віком 5, 11 та 13 років, і відтоді не дає про себе знати.
За словами заявниці, вона весь цей час опікується трьома доньками сестри хоч виховує ще двох своїх дітей.
За фактом було відкрите кримінальне провадження за ст. 115 КК України (умисне вбивство) з позначкою (безвісті відсутня).
Поліцейські розшукали жінку 21 листопада в сусідньому районі, де вона влаштовувала особисте життя, та доставили в Яворівський відділ поліції.
З матір’ю трьох дівчаток, якими вона не цікавилась понад місяць, працівники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду та притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ