На Яворівському полігоні підбивають підсумки діяльності ЗСУ за 2018 рік

На Яворівському полігоні триває підбиття підсумків діяльності ЗСУ за 2018 рік. Про це інформує Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.
Під керівництвом начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України генерала армії України Віктора Муженка на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного триває підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2018 рік.

Участь у заході беруть керівний склад ЗС України, командувачі видів та сил, окремих родів військ та оперативних командувань ЗС України, командири військових частин й установ, інших органів військового управління.

Під час заходу начальник Генерального штабу ЗС України та його заступники підсумують результати діяльності Українського війська у 2018 році, а також визначать завдання на наступний 2019 рік.

На об’єктах навчально-матеріальної бази Окремого розвідувального центру тривають показові заняття із підготовки військових розвідників. На одній з ділянок Міжнародного центру миротворчості та безпеки НАСВ продемонстровано порядок проведення тактичних навчань з використанням систем «MILES» та підрозділу позначення дій противника в населеному пункті.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ