Нарада щодо оформлення договорів оренди з ПП «Ротен»

22 березня. в Яворівській райдержадміністрації перший заступник голови провів нараду щодо оформлення договорів оренди з приватним підприємством «Ротен», яке орендує та обробляє значну чисельність сільськогосподарських угідь на території Яворівського району.
Участь у нараді взяли: Тисаровський Євген – керівник земельного відділу ТзОВ «Ротен»; Янишівський Іван Васильович – начальник відділу в Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області; Кавецький Роман Богданович – в.о. начальника відділу агропромислового розвитку; Доскоч Віра Ярославівна – провідний спеціаліст юридичного відділу та органи місцевого самоврядування.
Посівна площа сільськогосподарських культур підприємства на території Яворівського району в 2016 році становила 1685,0 га. Під урожай 2017 року підприємством посіяно 163,0 га. озимих.
Сільськогосподарські угіддя підприємством орендуються в наступних сільських радах, а саме: Бердихівській, Бірківській, Бунівській, Вороцівській, Домажирській, Дрогомишлянській, Завадівській, Лозинській, Порічанській, Свидницькій, Смолинській, а також розпочато оформлення договорів оренди в Рогізненській сільській раді.
Розмір орендної плати в 2016 році за оренду одного гектара сільськогосподарських угідь ПП «Ротен» по району відповідно до оформлених договорів складає 401,3 гривні. Орендна виплата сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств становить: по району 598,0 гривень та області – 1148,1 гривень. Отже, розмір орендної плати нижчий порівняно із середньостатистичним по району на 196,7 гривень або 33,0 відсотки і в два з лишнім рази із обласним.
Значна частина орендованих земель не обробляється. Зокрема, орендовані сільськогосподарські угіддя не обробляються в Дрогомишлянській, Лозинській, Свидницькій сільських радах.
Під час зустрічі досягнуто домовленості, що розмір орендної плати за оренду сільськогосподарських угідь ПП «Ротен» в 2017 році значно зросте і становитиме 1300-1800 гривень в залежності від нормативно грошової оцінки земель, а також проінформує про вирощування сільськогосподарських культур та використання сільськогосподарських угідь по кожній сілкій раді. Планується опрацювати графік оформлення додаткових угод до договорів оренди сільськогосподарських угідь по сільських радах району.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...