Новояворівськ у найбільшому в Україні флорбольному турнірі

Львів приймає шостий за ліком флорбольний турнір «Ukraine open». Це наймасовіші в нашій країні змагання із цього види спорту. Цього разу старти побили рекорд за кількістю учасників – понад 70 команд.
«Ukraine open» цьогоріч складається із двох частин ― юніорської та дорослої. Першими у боротьбу вступили молодші спортсмени.
В одному із поєдинків зустрілися «Янтар» із Новояворівська і «Лемберг Спарта». Перший тайм завершився на користь гостей – 5:3. По перерві господарі намагалися зберегти інтригу, проте «Янтар» піймав кураж і відсвяткував перемогу із рахунком 12:4.
«Лемберг» пояснює свою невдачу браком досвіду. Вік їхньої команди на три роки нижчий, ніж в опонентів.
Юніори змагатимуться до неділі. Далі 2 дні перерви. І за ключки візьмуться їхні старші колеги. У дорослих змаганнях, окрім українців, візьмуть участь гості із 6 європейських країн.