Новояворівська лікарня повністю забезпечена киснем

Усі ліжка, призначені для лікування хворих із коронавірусом у Новояворівській районній лікарні, мають доступ до кисню. Про це під час брифінгу розповів Григорій Мороз, директор Новояворівської РЛ №1 імені Юрія Липи, – інформує пресслужба ЛОДА.

“Спочатку було важко, оскільки доводилось сортувати хворих, ліжок не завжди вистачало для усіх пацієнтів з коронавірусною інфекцією. На початку літа ліжок для хворих з ковідом у нас було 40. Завдяки державній субвенції, зараз їх кількість збільшено до 180, кожне ліжко має доступ до кисню – тобто ми на 100% забезпечені кисневими точками. Ми також маємо 24 кисневих концентратори. До нової хвилі захворюваності ми готові”, – розповів Григорій Мороз.

Від початку пандемії у Новояворівській лікарні пролікували 1100 хворих. 80 пацієнтів померли – це хворі із супутніми діагнозами, зокрема, з цукровим діабетом та надлишковою вагою.

З усього медперсоналу лікарні, у 101 працівника підтвердили коронавірус методом ПЛР-тестування. ІФА-тести виявили імуноглобулін у близько 4 сотень медпрацівників.

“Тобто близько 50% наших працівників перехворіли на коронавірус, тенденція іде на спад”, – зазначив Григорій Мороз.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...