Новояворівська ОСББ отримає відшкодування з обласного бюджету на заходи з енергомодернізації

Цього тижня перші 6 ОСББ області отримають з обласного бюджету відшкодування частини відсотків за кредитами в межах «Програми енергозбереження для населення Львівщини» при участі «Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

«Програма енергозбереження для населення Львівщини» перша в Україні здійснює підтримку ОСББ при роботі з ДУ «Фонд енергоефективності» на обласному рівні.

ОСББ учасники програми здійснюють заходи з підвищенням енергоефективності:
• модернізація інженерних систем будівлі;
• встановлення або модернізація індивідуального теплового пункту;
• теплоізоляція/заміна трубопроводів системи внутрішнього теплопостачання та гарячого водопостачання в неопалюваних приміщеннях;
• модернізація системи гарячого водопостачання;
• заміна/ремонт блоків віконних або/та балконних дверних у приміщеннях (місцях) загального користування;
• теплоізоляцію огороджувальних конструкцій (стін, даху, горища, підвалу).

Львівщина є одним з лідером з роботою із ДУ «Фонд енергоефективності».

Зазначимо, що Фонд енергоефективності схвалив 18 заявок від ОСББ області на впровадження енергоощадних заходів. Заявки подані зі Львова, Новояворівська, Нового Роздолу та Дрогобича. 12 ОСББ розпочинають роботи цьогоріч. Після виконання заходів очікувана економія складе 4187 Гкал /рік на суму 6146977 гривень в рік.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» на грантовій основі.

Загалом в області налічується 2 779 ОСББ та 18 288 багатоквартирних житлових будинків.

«Впровадження заходів підвищенням енергоефективності в житловому фонді дозволить покращити та створити комфортні умови проживання, скоротити споживання теплової енергії і в кінцевому результаті, зменшити розмір «платіжок» за тепло. Запрошуємо ОСББ взяти участь в програмі «Енергодім» Державної установи «Фонд енергоефективності»», – зазначив керівник департаменту Богдан Кейван.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ