Новояворівський Ліцей відзначив 25-річчя з Дня заснування

У Палац культури “Kристал” м.Новояворівськ зібралася велика родина Новояворівського ліцею: педагоги, учні, випускники аби разом відсвяткувати 25-річний ювілей рідного закладу.
У заході також взяли участь керівництво Новояворівської міської ради та голова обʼєднаної територіальної організації профспілкових працівників освіти і науки України, Яворівської, Новояворівської міських територіальних громад Ярослава Кобиця.
Міський голова Володимир Мацелюх оголосив подяки педагогам та директору ліцею Тетяні Макоус-Заставній за високий професіоналізм у навчанні і вихованні учнівської молоді та вагомий особистий внесок у розвиток освіти в Новояворівській громаді.
Також міський голова вручив 55-ти дюймовий смарт телевізор від Новояворівської міської ради та керівник відділу освіти Михайло Дорош – принтер від Відділ освіти Новояворівської міської ради.
Святковий концерт підготували учні та вчителі ліцею. Вітали й випускники закладу, зокрема, народжений у ліцеї, театр танцю «Абсорбція» Назарія Бійчука. Музичне вітання звучало від військового оркестру 184-го навчального центру та учениці ліцею Анни Мотиль. На завершення заспівав відомий гурт «Rosa Marena».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ