Під час оборони України загинув житель Новояворівської громади Віталій ГНАТУШОК

На 42 році життя, захищаючи Україну від ворога на Донеччині, обірвалося життя бійця-прикордонника Донецького прикордонного загону Гнатушок Віталія Миколайовича.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати – загибелі брата та побратима. Нехай добрий спомин про Віталія назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував.
???? «Загибель Віталія це велике горе для нашої родини. Він був спокійним, веселим, товариським і завжди готовим допомогти. Світла пам’ять тобі, наш Герою!», – слова рідних про Віталія.
▪️ Молитовна зустріч відбудеться 3 квітня, орієнтовно о 10:30 год, навпроти будинку, де проживав Віталій, по вулиці 50-ліття УПА,3.
???? Попрощатися з українським захисником можна буде в понеділок, 3 квітня, о 11:00 год в храмі свв.апп. Петра і Павла УГКЦ м.Новояворівськ. Поховають Віталія на цвинтарі села Новий Яр.
???????? Гнатушок Віталій Миколайович народився 15 вересня 1981 року у селі Новий Яр (Яворівський район).
Випускник Новояворівської школи №1. Освіту здобув у Львівському коледжі будівництва, архітектури і дизайну.
Віталій був будівельником – будував будинки.
З повномасштабним вторгненням росії в Україну, у липні 2022 року став на захист територіальної цілісності нашої держави у складі Донецького прикордонного загону.
Загинув Віталій 30 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в місті Бахмут.
В українського захисника залишилися сестра Марія з чоловіком Андрієм, двоюрідні сестри, брати, тітки та дядьки.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ