Підготовки підрозділів 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади

Учора, 15 серпня 2019 року, у Міжнародному центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась урочиста церемонія, присвячена початку підготовки підрозділів 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України за програмою «Багатонаціональної об’єднаної групи з підготовки – Україна» (JMTGU).

Участь у заході, окрім воїнів бригади та представників МЦМБ, взяли також іноземні військові інструктори, які входять до складу JMTGU, представники командування Національної академії сухопутних військ.

Підготовка підрозділів гірсько-штурмової бригади на Львівщині триватиме впродовж близько трьох місяців. За цей час українські військовослужбовці пройдуть повний комплекс армійського вишколу, від індивідуальної підготовки за різними військовими дисциплінами до злагодження всієї бригади. Значна увага приділятиметься підготовці штабів батальйонів та військової частини. Всі заняття відбуватимуться під керівництвом сертифікованих інструкторів з МЦМБ та країн-партнерів, зокрема зі США, Канади, Великобританії, Литовської Республіки, Польщі, Данії та Швеції. Програма вишколу передбачає надання українським гірським піхотинцям знань та навичок, що відповідають стандартам НАТО.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...