Плата за землю на Яворівщині поповнила місцевий бюджет більш як на 1,3 млн. грн.

Протягом січня 2017 року власники та орендарі земельних ділянок Яворівщини поповнили місцевий бюджет на 1398 тис.грн., що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 807 тис. грн.
Із загальної суми надходжень 1173 тис.грн. перерахували юридичні особи і 225 тис.грн. – сплачено фізичними особами.
Нагадаємо, плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другий – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.
Об’єктом оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
Податкову декларацію з плати за землю на 2017 рік платники мають подати до 20 лютого 2017 року, з урахуванням нової нормативної грошової оцінки земельної ділянки, разом із довідкою про її новий розмір.
Відповідно до п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України, при поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...