На Яворівщині відбулись загальні збори Обласної асоціації місцевих рад

Сьогодні, 2 лютого 2018 року, на Яворівщині відбулись загальні збори Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» під головуванням очільника Львівської обласної ради, голови об’єднання «Ради Львівщини» Олександра Ганущина.
Про це повідомляє Львівська обласна рада.
Під час зборів учасники розглянули низку питань, зокрема «Функції органів місцевого самоврядування під час реформ освіти та медицини. Концепція прийняття рішень».
За словами Олександра Ганущина, голови районних рад, голови ОТГ, міські голови мали можливість поспілкувалися з директорами департаментів освіти і науки та охорони здоров’я Львівської ОДА, поділитися думками і планами на майбутнє.
«Ця зустріч стала корисною як для самовладної ланки, так і для виконавчої влади. Оскільки є дуже багато спеціалізованих речей, котрі не одразу побачиш, але які впливають на надання як освітніх, так і медичних послуг. Дискусія, яка точилася сьогодні, засвідчила, що ще багато речей нам потрібно зробити. Упевнений, що разом будемо творити нову якість галузей освіти і охорони здоров’я», – наголосив голова Львівської обласної ради.
Крім того, відбудеться ознайомлення з роботою Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ