У «Краковці» викрили контрабанду творів мистецтва

Учора, 17 вересня 2017 року, працівники Львівської митниці виявили три приховані від митного контролю витвори мистецтва з ознаками старовини.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.
Так, у пункт пропуску «КраковецьКорчова» у напрямі «виїзд з України» прибув вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. Під час візуального огляду у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів та предметів, які є обов’язковими для письмового декларування і товарів та предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.
Після перевірки заявлених відомостей та завірення декларацій під час митного контролю в середній частині напівпричепа в металевому ящику для інструментів було виявлено незадекларовані за встановленою формою три твори живопису з ознаками старовини в рамках під склом. Авторів творів не вказано.
Так, водій намагався перемістити через митний кордон України товари без декларування, тобто не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщуваний товар, не вказав кількості, не надав дозвільних документів на товар.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Картини вилучено й скеровано на експертизу для встановлення вартості та культурної цінності.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ