Польські прикордонники затримали 4 викрадені в ЄС автівки

Чотири викрадені автівки, загальною вартістю 238 тис. злотих (понад 56 тис. євро), протягом декількох днів затримали польські прикордонники у польсько-українському пункті пропуску в Корчовій Підкарпатського воєводства. Про це повідомляє Польське радіо.
Речниця Бєщадського відділу Прикордонної служби у Перемишлі Ельжбєта Пікор поінформувала, що найдорожчим із затриманих викрадених автомобілів є «Toyota» 2017 року випуску, вартість якої оцінено у 160 тис. злотих. Нею подорожував громадянин України.
«Під час перевірки законності походження транспортного засобу було виявлено, що «Тойоту» викрали в Іспанії», – повідомила Пікор.
Із затриманих на кордоні автівок було також викрадене в Італії «BMW», вартістю 9 тис. злотих (понад 2 тис. євро) і яким намагався в’їхати в Україну громадянин Румунії, а також «Volkswagen» 2012 року, вартістю 60 тис. злотих, за кермом якого перебував громадянин України. Співробітники Прикордонної служби виявили, що в автомобіля змінено оригінальний номер VIN (ідентифікаційний номер транспортного засобу), а сам транспортний засіб викрадено на території Чехії.
Зміни у номері VIN прикордонники також виявили в «Audi» 1999 року випуску. Автівкою, викраденою також в Італії, намагався виїхати з Європейського Союзу ще один громадянин України. Вартість її оцінено у 9 тис. злотих (понад 2 тис. євро).
Пікор додала, що всі автомобілі передано поліції, яка продовжить усі передбачені законодавством наступні процедури.
Цьогоріч польські прикордонники затримали на польсько-українському кордоні 117 викрадених транспортних засобів на загальну суму майже 6 млн злотих (понад 1,4 млн євро).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ