Яворівчанам радять перевірити свої персональні дані у Реєстрі виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Яворівської райдержадміністрації звертається до мешканців району з проханням: не залишатися осторонь від виборів, не бути байдужими та перевірити свої персональні дані у Реєстрі виборців. Про це повідомляє Яворівської РДА.

У цьому зверненні до виборців Яворівщини мова йде про таке:

«Кожен виборець  району може особисто перевірити свої персональні дані на виборчих дільницях за місцем прописки та у відділі ведення Державного реєстру виборців вже сьогодні.
Насамперед, це стосується громадян, які голосуватимуть уперше; ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС; проходили військову службу та демобілізувались; звільнились із установ виконання покарань; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).
Просимо також скористатись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну адресу, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь за результатом перевірки. У разі невиявлення себе в особистому кабінеті виборця просимо звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: вул. І.Франка, 8, м. Яворів, в приміщенні Яворівської райдержадміністрації (I поверх). При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Прийом громадян проводиться щоденно з 8.00 до 17.00 (перерва на обід з 12.00 до 12.45).
Контактний телефон: 2-17-00».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ