Поляк намагався незаконно ввезти на Львівщину вертоліт
![Поляк намагався незаконно ввезти на Львівщину вертоліт](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/b_400_0_16777215_00_images_banners_авсвф_абвг_89766088_1865307356933828_2316314865330814976_o.jpg)
11 березня 2020 року у пункт пропуску «Краковець» на в’їзд в Україну прибула вантажівка із гелікоптером. Прикордонники Мостиського загону вже чекали на «Рено», адже мали завчасну оперативну інформацію стосовно законності перевезення такого товару.
Згодом під час заходів прикордонно-митного контролю з’ясувалося, що на товари, які віз громадянин Польщі, були відсутні дозвільні документи.
Гелікоптер МИ-2, турбінні авіаційні двигуни та головний редуктор вагою 4 тонни та вартістю понад 20 тис. доларів США, іноземець мав доставити у Бердичів.
Наразі про вантаж, що ймовірно є товаром подвійного призначення, проінформовано компетентні органи.
Більше новин на: Яворів Інфо