Прикордонники не пропустили дитину, через незаконно видане доручення від батьків

У пункті пропуску “Краковець“, прикордонники не пропустили за кордон дитину, через незаконно видане доручення від батьків. Про це повідомили в прес-службі Мостиського прикордонного загону.
Сьогодні вночі, під час оформлення в пункті пропуску на виїзд з України пасажирів рейсового автобусу сполученням Київ-Прага, прикордонники вирішили перевірити достовірність документів, з якими слідував один з неповнолітніх пасажирів. Водій автобусу надав на паспортний контроль нотаріально завірену заяву батьків 15-річної дівчини, у якій зазначалось, що вони доручають йому супроводжувати дитину у подорожі за кордон та дозволяють її виїзд з України. Однак в ході перевірки з’ясувалось, що на момент оформлення заяви, батько дитини був відсутній в України і фізично не міг підписати документ. Це саме, в ході спілкування з прикордонниками по телефону, згодом підтвердила мати. Враховуючи незаконність дій нотаріуса та нікчемність наданого на паспортний контроль документа, дитину не було пропущено. Крім того, прикордонники направили до Нацполіції України повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».
З початку року прикордонники Мостиського загону не пропустили через кордон вже 41 дитину, тому вкотре закликаємо батьків відповідально ставитися до оформлення належних документів для закордонних подорожей з дітьми.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...