Ремонтувати дороги до кордону зголосились 6 польських фірм

Шість польських підрядних організацій подали документи для участі у тендерах з ремонту доріг на Львівщині, що ведуть до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Львівській області на даний час розглядає ці пропозиції польських підрядників.
Перші аукціони щодо об’єктів ремонту відбулися 24 липня. Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, ідеться про 9 кілометрів дороги ГрушівНемирів і три кілометри дороги від КПП «Смільниця» до Старого Самбора. Ще три дороги, на яких роботи значно більше чекають охочих. А це майже 20 кілометрів автомобільної дороги Яворів-Грушів; 46.4 км дороги Нижанковичі-Самбір; понад 53 км траси Червоноград-Рава-Руська.
Усі ці дороги, а також іще одну у Волинській області(13 км дороги Устилуг-Луцьк-Рівне) ремонтуватимуть у межах реалізації кредитного Договору між Урядами України та Республіки Польща. Капітальному ремонту підлягатиме майже 150 кілометрів дорожнього полотна. Понад 130 з яких у межах Львівщини.
Нагадаємо, у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту у розмірі 100 млн. євро на покращення прикордонних доріг та митного сполучення. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, яким розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов’язаної допомоги таким чином: 68 мільйонів євро на ремонт доріг, 25 мільйонів євро для Державної фіскальної служби і митниці й 7 мільйонів для Державної прикордонної служби.
Найдорожчими стануть ремонтні роботи у Львівській області: на відрізок Червоноград-Рава-Руська планують витратити понад 24 млн. євро, а на відрізок траси Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий – 25 млн. євро. Ремонт на відрізку Грушів-Немирів, за попередніми підрахунками, обійдеться у понад 4 млн. євро, ЯворівГрушів – 7,6 млн. євро. На ремонт дороги від митного переходу у Смільниці і до Старого Самбора витратять найменше – 2,6 млн. євро. Єдиний відрізок, що підлягатиме ремонту у Волинській області, а саме Устилуг – Луцьк – Рівне, потребуватиме близько 5 мільйонів євро.
Компанію-переможця обиратимуть за двома критеріями: за пропонованою ціною (70 балів) та за залученням до виконання робіт українських працівників (30 балів). А от фірми, що будуть виконувати ремонтні роботи, згідно з умовами договору, мають бути польськими.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...